לעשות כסף באינטרנט

טיפים לעשות כסף באינטרנט


הירשם עכשיו לניוזלטר בחינם
לקבלת עדכונים וטיפים בנושא
לעשות כסף באינטרנט.
שם :
איימיל :


מסכים לקבלת דיוור ולתנאי השימוש


מדריך כסף באינטרנט

לעשות כסף באינטרנט     בניית אתרי אינטרנט     ניהול תוכן     כתיבת תוכן לאתר    

כתיבת מאמרים     גוגל אדסנס טיפים     להרוויח מפרסומות     קידום אתרי אינטרנט    

עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    הדרך הפשוטה - עקוב אחר השלבים הבאים:

שלב ראשון     שלב שני     שלב שלישי     שלב רביעי     שלב חמישי     שלב שישי    

שלב שביעי     שלב הבונוס     עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    
איך לעשות כסף באינטרנט?זהו השלב הראשון במדריך שייתן לך סקירה כללית איך לעשות כסף באינטרנט, בצורה שכל אחד בעל ידע בסיסי באינטרנט ( ברמה של שימוש במייל , פייסבוק , וחיפוש מידע בגוגל או מנועי חיפוש אחרים). יכול לעשות כסף באינטרנט לפי מעקב ושימוש צעד אחר צעד במדריך זה. ומה שבעצם משאיר אותך לתת הוא זמן רצינות וסבלנות להבין שאתה בדרך לעצמאות פיננסית אם רק תבצע שלב אחר שלב את המדריך אז קח את הזמן ותהנה בדרך לגלות איך מרוויחים כסף באינטרנט... וכמובן אל תשכחו שההצלחה תלויה רק בכם!!!


אם אתה פה בוודאי כבר הבנת לבד שהדרך למציאת מידע בנושאים שמענינים אותך ובכל נושא שיעלה בדעתך היא כמובן דרך האינטרנט. בשלב זה והלאה אנחנו נתמקד במנוע החיפוש הגדול בעולם שהוא גוגל.

 

 


כל אחד שגולש באינטרנט יודע שבעזרת הקלדה מסוימת של מילה או ביטוי שקשור לנושא שהוא מחפש תביא אותו לרשימה של אתרים שקשורים לאותו נושא שהוא מחפש. מה שאמור לעניין אותך בעצם ואני אסביר בהמשך זה איך גוגל מחליט מי יהיה ראשון ברשימה? גוגל בעצם מביא את תוצאות החיפוש לפי 2 דרכים האחת היא על ידי שלגוגל יש בעצם סוג של רובוט שתפקידו לסרוק תוכן בכל אתרי האינטרנט שקשורים למילת חיפוש שהוקלדה . חשוב לדעת שגוגל לא מחפש לפי אתרים אלא לפי דפי תוכן ומידע שמכיל האתר . אתרים שהתוכן שלהם קשור כמה שיותר למילת החיפוש ידורגו בראש העמוד. מה שאתה אמור להבין פה זה כמה שיותר תוכן באתר שקשור לנושא האתר יעזור לך להיות מדורג בראש העמוד (לא לחסוך במילים

 

הדרך השניה היא שמרוב שעולם האינטרנט משמש כאמצעי פרסום עיקרי לרוב החברות והעסקים בעולם , החברות פשוט מעדיפים לשלם לגוגל שיפרסם את מודעתם ברחבי האינטרנט ובקישורים ממומנים שיעלו בראש העמוד או בצד עמוד החיפוש. מודעות ממומנות אלו יהיו בצבע שונה ויותר בולטים לעין וגם "דורשים" הקלקה. הקלקה זוהי בעצם שיטת הפירסום והתשלום עבור פירסום זה. שיטה זאת נקראת pay per click. זאת אומרת שבעל האתר שרוצה לפרסם את האתר שלו דרך גוגל לא משלם סכום קבוע אלא משלם סכום מסוים, בכל פעם שגולש נכנס לאתר שלו עלידי הקלקה על הקישור הממומן. תשלום זה בדרך כלל נע בין חמישים סנט ואף יכול להגיע לעשרות דולרים במקרים של חברות תחרותיות ויוקרתיות כגון יהלומים, תירות, ביטוחים קניות רכב , נדל"ן וכדומה.

 

 


שיטת פירסום זאת היא שיטת פרסום מדויקת , בעלי עסקים מוכנים לשלם סכום מסוים של כסף עלמנת לאתר לקוח פוטנציאלי שמתעניין במוצרים שהחברה מציעה. גולשים ברוב המקרים לא סתם מקליקים על מודעות, הם מקליקים במידה והמודעה מעניינת אותם וכך המפרסם משלם את הקלקה ונהנה מביקור של לקוח פוטנציאלי אצלו בחנות האתר וברוב המקרים מתבצעת רכישה . אולי כבר שמעת בעבר על תוכנית שותפים שבה אתה נהנה מאחוזי רווח גבוהים במידה והתבצעה רכישה דרכך. תוכנית שותפים זהו נושא בפני עצמו ונרחיב עליו בעתיד(שלב אחר שלב) במדריך איך לעשות כסף באינטרנט

 

אנחנו יודעים שבשביל חלק מכם הקוראים הדברים קצת לא ברורים, אבל כמו שציינו בהתחלה תהיו סבלנים לא צריך שום ידע בבנית אתרים כדי להיכנס למערך ההכנסות הנפלא הזה ולעשות כסף באינטרנט. הכל יוסבר לכם ויפורט צעד אחר צעד... ההצלחה תלויה בסבלנות שלכם וברצינות לנושא...

 

שיטת הפירסום שהוזכרה למעלה ה pay per click היא שיטה שגוגל פיתחה אותה ומוכרת בשם קידום ממומן היא בעצם מערכת הגוגל אדסנס , שהמטרה העיקרית שלה היא הפצת המודעות ממומנות באתרי האינטרנט השונים בתוך דפי התוכן וברחבי כל האינטרנט. וכל זאת בעזרת גולשים\שותפים שפשוט רוצים להרוויח כסף באינטרנט וימקמו את מודעות גוגל בדפי התוכן. ובעלי אתרים אלו יחלקו עם גוגל על כל הקלקה שתיתבצע על מודעה שממוקמת באתר שלהם בעלי אתרים אלו בעצם מוכרים שטחי פירסום.

 

להירשם לגוגל אדסנס זה פשוט כמו לפתוח מייל או להירשם לפייסבוק!!! כל אחד יכול להירשם לשותפות עם גוגל ולא הרבה מודעים לזה במיוחד בישראל שכל דבר מאחר לבוא... אז נצלו את ההזדמנות ותיהנו מזרימת מזומנים ותוכלו לעשות כסף באינטרנט

 

אוקי כמה מילים לסיכום השלב הראשון... עד כאן זה היה בעצם מעין תמונת מצב על אפשרות אחת של להרוויח כסף באינטרנט, כמובן שיש עוד אפשרויות אבל קודם נתחיל עם הפשוטה ביותר והרווחית כדי לבנות את העסק בבית שלך או מכל מקום אחר בעולם. ואז נוכל להתקדם לתחומים אחרים כמו תוכנית שותפים ועוד כמה הפתעות שיתווספו לאתר זה בעתיד.

 

השלב הבא יתאר וייפרט לכם בדיוק איך לפתוח אתר אינטרנט, אל דאגה בהמשך גם יוסבר לכם על מה לרשום ואיך לבחור את נושא האתר. באינטרנט נוכל למצוא לא מעט אתרים שבהן נייתן לפתוח או לייצור דפי אינטרנט גם בחינם וגם בעלויות נמוכות מאוד אנחנו כמובן נתחיל עם החינם נמלא את האתר נרשם לשותפות עם גוגל נמקם את המודעות ונתחיל לקצור קצת רווחים ומשם נמשיך... אל דאגה אנחנו נכוון אותכם אז קדדימה לשלב הבא!!!!

 

לשלב השני - בניית אתרי אינטרנט
כסף באינטרנט  

© כל הזכויות שמורות
www.moneyguide.co.il

אתר זה נבנה ותוכנן להכנסות באינטרנט על ידי

» www.getAsite.co.il «  

בניית אתרי אינטרנט