ניהול תוכן

טיפים לעשות כסף באינטרנט


הירשם עכשיו לניוזלטר בחינם
לקבלת עדכונים וטיפים בנושא
לעשות כסף באינטרנט.
שם :
איימיל :


מסכים לקבלת דיוור ולתנאי השימוש


מדריך כסף באינטרנט

לעשות כסף באינטרנט     בניית אתרי אינטרנט     ניהול תוכן     כתיבת תוכן לאתר    

כתיבת מאמרים     גוגל אדסנס טיפים     להרוויח מפרסומות     קידום אתרי אינטרנט    

עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    הדרך הפשוטה - עקוב אחר השלבים הבאים:

שלב ראשון     שלב שני     שלב שלישי     שלב רביעי     שלב חמישי     שלב שישי    

שלב שביעי     שלב הבונוס     עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    

ניהול תוכן - איך לבחור נושא לאתר האינטרנט שלך??ניהול תוכן, זהו שלב מאוד חשוב במדריך שחייב לעניין אותך בעל האתר ובמיוחד את קוראי תוכן האתר שלך!!! שים לב!!! קרא שלב זה עד הסוף ורק אחר כך קרא אותו שוב תוך כדי שתבחר בנושא האתר שלך...


ככל שהתוכן יעניין אנשים רבים הסיכוי לקלוע לפלח שוק הוא יותר גבוה אז תקדישו מעט זמן למחשבה אבל לא לשכוח העיקר להתחיל ולהיזרק למים פשוט תשים "מצופים" ותיהיה בטוח בעצמך הכי חשוב!!! אל תנסה להיות פרפקטיוניסט כי אין לזה סוף בעולם האינטרנט תתחיל עם משהו ומשם רק תשתפר .... זאת הדרך!!!

 

מדוע ניהול תוכן הינו שלב כל כך חשוב בשלבים איך לעשות כסף באינטרנט??? זאת שעל פי בחירת נושא האתר והתוכן הם פרמטר מאוד חשוב שגם עלפיו יקבע איפה נדורג בגוגל , וגם איזה פרסומות הולכות להיכנס לאתר שלך שמהם בעצם תוכל להרוויח כסף און ליין!!! מי שמחליט איזה הודעות ואיפה תדורג הוא הרובוט סורק התוכן של גוגל כמובן שהמודעות יהיו קשורות בישירות או בעקיפין לנושא ותוכן האתר, כמה שיהיה יותר תוכן והתוכן ינוהל באופן מקצועי ע"י מנהלי תוכן או עלידכם תוכלו להכניס יותר מודעות פרסום וכך להרוויח יותר כסף באינטרנט, וגם זה בהחלט יעזור לך להיות מדורג בעמוד הראשון!!!

 

לאחר שפתחת אתר , אם עדין לא ביצעת זאת כנס עכשיו לבניית אתר אינטרנט ובצע זאת!!!
שנוכל לבצע את השלבים במדריך תוך כדי בניית האתר שלך... אם ברגע זה עולה מחשבתך השאלה איך בוחרים נושא לאתר אינטרנט? אז כאן התשובה בשבילך קח את הזמן ותחשוב לעומק!!! ולכיוון שמעניין אותך בחיים ועל נושא שבו אתה מעוניין להרחיב את הידע שלך ואתם יודעים שיש עוד אנשים באוכלוסיה שאפילו ישלמו כסף עבור מידע זה ואתם מציע אותו ללא תשלום... לא לשכוח שהאינטרנט הוא הכלי הגדול בעולם לחיפוש מידע ואתם פונים לאוכלוסיה שהיא כל גולשי האינטרנט אז תיהיה רגוע וזרום לנושא שמעניין אותך והעיקר תתחיל להיכנס לתחום!!!

 

 


במקרה שעדין אין לך נושא ... כאן מובא לך תרגיל שיכוון אותך בשביל בחירת נושא לאינטרנט שאל את עצמך את השאלות הבאות וענה עליהם :

- מה השאלות שאנשים סביבך בדרך כלל שואלים?
- מה בדרך כלל מעניין את הסביבה שאתה חיי בה?
- איזה תחום משותף יש לך ולחבריך?
- מה אנשים בדרך כלל מחפשים באינטרנט?

 

אחרי ששאלת את עצמך שאלות אלו בוודאי עלה בראשך הרבה מחשבות שהם בעצם רעיונות. לדוגמא מה בדך כלל מעניין את הסביבה שאתה חיי בה? נגיד והתשובה היא לבלות , ללכת לקניות , לטוס לחו"ל ועוד אז הנה לך כמה רעיונות: מקומות מוומלצים לקניות , מקומות בילוי מומלצים , יעדים אטראקטיבים בחו"ל , מקומות עבודה וחוויות מחו"ל וכן הלאה אין לזה סוף!!! עכשיו אנחנו מאמינים שקיבלת כיוון אז פשוט תתרכז ותרשום את כל הרעיונות שעולים לך בראש ... אח"כ בהמשך המדריך איך בוחרים נושא לאתר תיתבקש לעבור לשלב מעניין ולבצע עבודת מחקר על הנושאים ותתחיל קצת להינות תוך כדי הלימוד ותבין איך מערכת גוגל עובדת ואיך להרוויח כסף באינטרנט..

 

קח לך דף לבן חלק ותרשום כותרת "נושא לאתר אינטרנט" אני בטוח שעכשיו יש לך לפחות מעל 10 נושאים . והבעיה היא צמצום הנושאים והחלטה על הנושא המתאים והרווחי ביותר. עכשיו קח את הדף ותרשום את כל הנושאים שעולים לך בראש , לא חשוב הסדר! אחרי שרשמת, תבחר 5 נושאים שהכי מעניינים אותך ואתה מעוניין לדעת עליהם עוד ולהרחיב את הידע שלך עליהם , מאוד חשוב שנושא אתר האינטרנט יעניין אותך מכיוון שאם תבחר בנושא שלא מעניין אותך אבל מעניין אחרים זה עלול לשעמם אותך ואת זה אתה לא רוצה .

 

חמישה נושאים בחרת? אם כן רשום אותם על דף חדש חלק אחד תחת השני.

בוא ונתחיל במחקר בחירת נושא לאתר אינטרנט:

כנס למנוע החיפוש גוגל ובשורת החיפוש תכתוב נושא אחד מתוך ה 5 והקש חיפוש. מה שקרה עכשיו זה שגוגל יבצע חיפוש בכל הרשת לנושא שהקשת וממנו יעלו כמה אלפי אתרים (ידוע שלחלק ממכם זה יכול להיות ברור אבל תמשיכו לקרוא ותבינו מה כולם מפספסים). מה שתצטרך עכשיו זה פשוט לספור אך ורק את הקישורים הממומנים (הקישורים הממומנים הם אלו שמופיעים בצידו השמלאי של הדף ובדרך כלל שלושת הראשונים). אחרי שספרת את הקישורים הממומנים תצטרך פשוט לרשום את מספר הקישורים הממומנים בדף ליד הנושא, ואחר כך לעבור לנושא הבא וכן הלאה לכל חמישה הנושאים.

 

הסיבה שאתה עושה זאת היא עלמנת לראות כמה חברות יש בנושא שבחרת ככל שיותר קישורים כך התחום מעניין יותר אנשים והתשלום עליו יותר גבוהה וזה בדיוק מה שאתה מחפש בשלב זה , ברגע שחברה משלמת לגוגל על פירסום שזה בעצם הקישור הממומן גוגל יכניס גם מודעה זאת לאתרך וישלם לך בכל פעם שגולש יקליק עליה זאת בעצם הדרך שלנו להיות שותפים עם גוגל , פה הרווח הוא נחמד , ובהמשך המדריך אנחנו גם נלמד איך לקדם את האתר ולהרוויח יותר וגם נלמד בעתיד כלי הכנסה נוסף שנקרא תוכנית שותפים. שבזכות כלי זה לא רק תתפרנס אלא גם תתעשר ונלמד עוד כמה כלים נוספים שיתווספו לאתר בהמשך.

 

בוא ולא תשכח להיות סבלני ותתרכז במדריך שישפר את איכות החיים שלך בעזרת הכנסה נוספת דרך האינטרנט וגם בטוח שזה יכול להיות ההכנסה העיקרית והקרירה שלך שהיא עסקים באינטרנט תשעים אחוז מהעשירים התעשרו מעסקים ומכיות באינטרנט תחשבו לבד כמה גולשים יש בעולם ואיזה אחוז נמוך של גולשים אתם צריכים כדי להיתעשר בגדול. חכה לכלים הבאים שתקבל שזה מכירות דרך האינטרנט ואפילו בלי מוצר!!! ובלי להיתעסק עם סחורות!!! מה שאתה צריך זה בסך הכל להיות בעל אתר ותגלה כמה זה קל ומצריך מצידך רק את הקריאה של המדריך תוך כדי הביצוע!!! ואם תכנסו לאודותינו תגלו למה אנחנו חולקים מידע רב ערך זה!

 

 


מקווים שסיימת את המחקר על החמישה הנושאים ועכשיו נחזור למדריך בחירת נושא לאתר ונבצע עוד עבודת מחקר בעזרת כלי שגוגל מציע בחינם ונבצע מחקר שני לנושאים ונראה כמה אנשים מחפשים את הנושא בכל חודש וכמה פופלרי הנוושא שבחרנו כנס כאן כדי להתחיל במחקר ולקבל כיוון.
הכנס את הנושא שבחרת בשורת "הכנס מילת מפתח אחת או צירוף מילים אחד בכל שורה" ולחץ קבל רעיונות... וכך תגלה כמה אנשים מחפשים את הנושא שלך בישירות או בעקיפין מדי חודש בחודש ובצע זאת לכל ה 5 נושאים ובחר את הנושא הכי גבוה במחקרים שעשית

מזל טוב זה יהיה נושא אתר האינטרנט שלך!!!

 

בשלב הבא נעסוק בתחום כתיבת תוכן לאתרים שזהו חלק די פשוט, אבל מצד שני מצריך עבודת מחקר וכתיבה זהו שלב מהנה מאוד בשביל הרבה אנשים בגלל זה היה חשוב לבחור בנושא שמעניין אותך ושיהיה לך כיף לכתוב עליו. אל דאגה אפילו אם אינך יודע איך להתחיל בשביל זה כתבנו מדריך זה חשוב שהחומר הנכתב יהיה מקורי ויחודי אך ורק לך . שלב הבא קרא איך לכתוב תוכן לאתר אינטרנט ובשלב זה אנחנו ניתן לך הרבה כלים וקווים מנחים שיש לנו מניסיוננו האישי והעשיר ... מה תעשה איתם??? זה תלוי רק בך!!! לא נדרשת ממך שום השקעה כספית אבל מה שכן נדרש ממך זה זמן והתמדה וסוג של עקשנות להצליח ולהיכנס לשלב העצמאות הפיננסית שלך אחרי שלב ראשון זה תאמין לנו זה כל כך קל לגלגל כסף ברשת בצורה שלא נתפסת להרבה אנשים אז אנא ממך תאמין בעצמך ותקציב לך כחודש רק לנסות ולנסות ותראה כמה אתה קרוב להצלחה , אתה פשוט תתחיל להרגיש את זה בהתחלה שתתחיל לרשום !!! פה מונח לך ויתווספו לך עוד הרבה טיפים על מגש של כסף מה תעשה איתם? זאת ההחלטה שלך בלבד!!!

 

 

 

טיפ: תידבק לאנשים שמאמינים בך , חיובים ותומכים אנחנו מאחלים לך את כל ההצלחה!!!שלב רביעי - כתיבת תוכן לאתרים


כסף באינטרנט  

© כל הזכויות שמורות
www.moneyguide.co.il

אתר זה נבנה ותוכנן להכנסות באינטרנט על ידי

» www.getAsite.co.il «  

בניית אתרי אינטרנט